Darujte stromek pro budoucnost

Není dar jako dar. Díky tomu vašemu vyroste jeden strom. Strom, který pomůže zchladit přehřátá česká města a zadržet vodu v krajině. A vracet do nich život! Pro naše i budoucí generace, pro domov, který máme rádi.
 
Udělejte radost svým milovaným díky Stromku pro budoucnost. Nejde o žádný stromek v květináči nebo semínka k zasazení. Váš dárek v podobě pětice slavnostních certifikátů s originálním designem "Sázíme budoucnost" umožní vyrůst skutečnému stromu. Tisíce lidí s námi #sazibudoucnost, nyní můžete být jedním z nich.
 
Dárek můžete pořídit i na poslední chvíli a obdarovaný i vy může mít dobrý pocit, že dárek má smysl, protože přivede ptáky, zvěř, stín a vodu do české krajiny.

DSCF0740-(1).jpg
 

Jak dárek koupit?
Kliknete na hodnotu dárku, kterým vám vyhovuje nejvíce. Zaplatíte on-line kartou nebo bankovním převodem. Následně si na stránce, kam budete přesměrováni po zaplacení, stáhnete váš certifikát. Doporučujeme tisknout na kvalitní tvrdý papír velikosti A4. Certifikát si můžete dozdobit vlastním věnováním.

Děkujeme všem, kdo s námi #sazibudoucnost!

Co můžete darovat?

RÝČ
300 Kč
VÝCHOVNÝ ŘEZ
500 KČ
ZAVLAŽOVACÍ VAK
600 KČ
OVOCNÝ STROM
1 000 kč
listnatý strom
3 000 Kč
přispějte
na výsadby
libovolnou
částkou

 

Vyberte částku daru

Vaše osobní údaje

Způsob platby

FAQs

Co se stane s mými penězi?
Váš dar putuje do veřejné sbírky Nadace Partnerství. Z té již přes 15 let transparetně financujeme výsadby zeleně do české krajiny a měst.

Kde bude můj strom stát?
Vaše peníze putují lidem, kteří své prostředí a jeho potřeby znají nejlépe. Typicky financujeme výsadbové projekty škol, spolků, církví a dalších místních nadšenců. Strom vždy sázejí místní dobrovolníci, které pečlivě vybíráme.

Kdo se o strom bude starat?
Závazek následné péče přejímá ten, kdo strom vysadí díky vašim penězům, a to na dobu nejméně pěti let, než se mladý kmen ujme víceméně sám.

Kupuji si skutečný rýč/řez/vak?
Výsadba stromů je nákladná, vedle sazenice zahrnuje řadu dalších výdajů na dopravu, výkop, zálivku nebo nářadí. To vše mohou lidé díky grantům Nadace Partnerství pořídit. Váš příspěvek odpovídá nákladům, které dobrovolníci s výsadbou stromů mají.

Vždyť mohu koupit stromek za pár korun ve velkoobchodu, proč tolik peněz?
Snažíme se, aby námi vysazené stromy začaly co nejdříve plnit svou ekosystémovou funkci: zadržovat vodu, bránit erozi nebo poskytovat úkryt živočichům. Proto podporujeme výsadby vzrostlejších stromů, jejichž cena odpovídá vašemu příspěvku. Ta se navíc skládá nejen z ceny za sazenici, ale zahrnuje i ošetření, osvětu, výběr projektů nebo domluvu partnerství. Všechny vynaložené peníze každoročně bedlivě kontrolují státní orgány a vše je u nás vždy maximálně účelné a transparentní.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.