en / cz

Partneři

Sami bychom to nezvládli. Do projektu je zapojená celá řada dalších skupin, firem i jednotlivců. Přidejte se i vy!

Nadace Partnerství

Iniciativu Sázíme budoucnost založila a koordinuje Nadace Partnerství. Prostřednictvím iniciativy naplňuje své poslání, vytváří partnerství a posiluje schopnosti jednotlivců a komunit aktivně pečovat o životní prostředí.

Ministerstvo životního prostředí

Ministerstvo životního prostředí je jedním ze spoluiniciátorů myšlenky Sázíme budoucnost. Aktivně podporuje aktivity napříč celou iniciativou. Stojí v čele legislativní skupiny Sázíme budoucnost.

stát se partnerem

Finanční partneři iniciativy

Finanční partneři iniciativy přispívají naplňování cílů a rozvoji projektu Sázíme budoucnost, a proměňují tak naše nápady v činy. 

Finanční partneři výsadeb

Finanční partneři výsadeb podporují výsadby místních komunit po celé zemi, a pomáhají tak vracet život do české krajiny a měst. 

Partneři výsadeb

Partneři výsadeb pomáhají šířit myšlenku iniciativy, propojují nás se svými kontakty, a tím se podílí na naplňování jednotlivých cílů. 

Odborní partneři

Odborní partneři s námi tvoří metodické manuály pro kvalitní výsadbu stromů a péči o ně, radí nám s konkrétními tématy i prací v legislativní skupině. 

Mediální partneři

Mediální partneři nás dostávají do svého mediálního prostoru a databází, čímž zvyšují povědomí o iniciativě a jejích výsledcích. 

stát se partnerem
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.