en / cz

Kupte si tričko, mikinu nebo tašku

Sázíme budoucnost

Udělejte si radost a podpořte stromy

Hledáte dárek, který potěší i pomůže? Vyberte si originální kousek z kolekcí našich partnerů a podpořte stromy.

Hledáte dárek, který potěší i pomůže? Máte chuť doplnit svůj šatník o originální kousek? Chcete podpořit výsadbu stromů a české umělce? Právě nyní máte jedinečnou šanci, vybrat si z řady originálních mikin, triček a doplňků a pomoci tak vyrůst novým stromům v našich městech a krajině.

Vybírat můžete například z limitované edice triček Pilsner Urquell. Ta vznikla ve spolupráci s designéry Patrikem Antczakem a Simonou Machalovou, kteří se nechali inspirovat českými lesy a slovenskými horami. Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny za použití výhradně zelené energie a výtěžek z jejich prodeje jde na výsadby stromů v rámci iniciativy Sázíme budoucnost.

tricka-CZ-SK-(2).png

Přispět na stromy můžete také koupí triček z plastu. Ta jsou vyrobena z použitého recyklovatelného plastu a pomáhají tak vyřešit problém s použitým plastem. Navíc jsou lehká, rychle schnoucí a nenáročná na údržbu. Jejich nákupem pomůžete planetě zbavit se přebytečného plastu, ale také podpoříte vámi zvolenou dobrou věc. Jak se z lahve stane tričko se můžete dočíst zde.

blck-and-wht.jpeg

Benefiční kolekci mikin a triček na podporu výsadeb vytvořila také herečka Bára Jánová ve spolupráci se značkou Dhaara. Z prodeje každého trička Šiška věnují na projekt Sázíme budoucnost 150 Kč. Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny s certifikací a na výběr je ze dvou variant – šedá a khaki.Kdo by chtěl přispět na výsadby a měl zájem nejen o tričko, ale i o mikinu, batoh či čepici, může zabrousit na stránky české značky Northee. Ta vyrábí originální oblečení na zakázku v souladu s životním prostředím přímo v srdci Českého Švýcarska. Vybírat můžete hned z několika druhů v různých barvách.V limitované edici vyšly také plátěné tašky Hemp the planet od firmy Bohempia. Pevné a pohodlné tašky z upcyklované konopného plátna se hodí jako nákupní taška i jako příruční taška na krátké výlety nebo jako příležitostní kabelka. Taška má rozměry 39 x 41 cm a pohodlně se do ní vejde třeba notebook nebo několik knížek. 100 Kč z prodeje každé tašky firma věnuje na výsadbu stromů.

DSC09209_mensi-1200x800.png


Sázíme budoucnost

Hledáte dárek, který potěší i pomůže? Vyberte si originální kousek z kolekcí našich partnerů a podpořte stromy.


Strom roku
Jihomoravským krajem za stromovými velikány
Plánujete letos dovolenou na Moravě? A máte rádi stromy? Pokud jsou obě vaše odpovědi ano, máme pro vás 4 tipy, které byste neměli při své návštěvě vynechat.
číst příběh 
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.