Už mám vysazeno

Vysadit, pečovat, registrovat. Když chcete oživit českou krajinu, každý strom se počítá! Přidejte i svoji výsadbu a staňte se součástí těch, kdo #sazibudoucnost. Pro odolná města a zdravou krajinu.

Už mám vysazeno

Registrace výsadby

Registrací vámi vysazeného stromu se váš strom přidá na naši interaktivní mapu a započítá se mezi 10 milionů nových stromů v naší krajině. Prosíme, abyste registrovali stromy vysazené od roku 2019 mimo les (z výsadeb na lesní půdě počítáme pouze remízky do 500 m2 a větrolamy).
 
Všechny stromy započítáváme nejen do našeho počítadla, ale i do osobních výsledků sázejících v jednotlivých kategoriích výzvy "Zlatý rýč". Cílem je měřit, kdo vysadil nejvíce stromů v daném roce a kdo si jak stojí v dlouhodobé perspektivě. Chceme tím ocenit dobrovolnou práci obcí, spolků, firem, zemědělců nebo jednotlivců.
 
Do hodnocení výzvy naopak nezapočítáváme stromy vysazené na základě zákonné povinnosti (náhradní výsadby, rekultivace). Každý strom má ale svůj adaptační význam, proto budeme moc rádi, když je zaregistrujete a budeme je moci zahrnout do celkového počtu vysazených stromů na naší interaktivní mapě.

Děkujeme všem, kdo s námi #sazibudoucnost! 

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.